ЩО ТАКЕ ПРОВІД?

Провід – це «розумний сайт» для людей, яких не лякають довгі та складні тексти і в яких від однієї фрази «лаканіанська критика мультикультурналістської етики» одразу спалахують очі.

Це персональний проект, який виріс із моїх особистих інтелектуальних та культурних зацікавлень, в першу чергу з мого багаторічного захоплення працями словенського філософа Славоя Жижека та лаканівським психоаналізом загалом. Хоча в матеріалах сайту таке жижекіансько-лаканівське спрямування проглядається найбільш виразно, читач знайде тут також багато інших імен, ідей та культурних феноменів, від Алена Бадью з Пітером Голлвордом до Сьюзен Зонтаґ та Тімоті Снайдера і від постколоніалізму до звичайної культурної критики.

Власне, сайт, який ви бачите перед собою – це вже друга реінкарнація проекту. Оригінальний Провід розпочав своє життя у 2008 році і активно наповнювався десь впродовж трьох-чотирьох років. Потім настала кількарічна перерва, коли проект існував радше в пасивному режимі. Зважаючи на те, що більшість матеріалів Провода (особливо переклади) не втратили своєї актуальності і до сьогодні, я вирішив відновити проект, зробивши його більш сучасним та візуально доступнішим.

СПІВПРАЦЯ ТА ДОПОМОГА

Провід відкритий до співпраці. Якщо вам близьке зацікавлення питаннями сучасної теорії і у вас є готові переклади відомих світових авторів або власні статті схожого спрямування, а також з будь-яких інших питань співпраці, напишіть мені на імейл provid.info [вухо] gmail.com. Прошу лише звернути увагу, що Провід публікує статті виключно українською мовою.

Також ви напевне помітили, що в матеріалах сайту часто трапляються прикрі граматичні помилки, стилістичні похибки або описки. Якщо ви професійний редактор і бажаєте на волонтерських засадах допомогти проекту їх позбутися, буду крайнє вдячний.