Платформа краудпаблішингу Komubook готує видання праці знаменитого словенського філософа та психоаналітика лаканіанського напрямку Славоя Жижека “Погляд навскіс. Вступ до теорії Жака Лакана через популярну культуру”. Зараз триває збір коштів на це видання. Прохання до всіх небайдужих до долі філософсько-гуманітарної літератури в Україні долучитися до збору коштів, передзамовивши собі це видання і тим самим даючи можливість його реалізувати. Книжка вийде друком орієнтовно у травні-червні 2018 року. Підтримати видання можна тут.

Якщо ви студент, аспірант або викладач гуманітарного напрямку, розкажіть про цю книжку своїм друзям, студентам та колегам, поширивши інформацію про неї на відповідних університетських веб-ресурсах. Тільки спільними зусиллями ми зможемо реалізувати це та схожі видання, яких так бракує в Україні сьогодні.

Детальніше про книжку:

Ця блискуча праця одного з найвизначніших філософів сучасності, представника Люблянської школи лаканівського психоаналізу Славоя Жижека, що вперше побачила світ 1992 року, є неперевершеним вступом до «догматики» вчення Жака Лакана, який ще за життя здобув репутацію вкрай непростого для розуміння мислителя. Безжалісно експлуатуючи популярну культуру – від «Запаморочення» Альфреда Гічкока до «Цвинтаря домашніх улюбленців» Стівена Кінґа та «Ночі живих мерців» Джорджа Ромеро – вона використовує їх як зручний підручний матеріал, щоб пояснити основні поняття лаканівського психоаналізу, роблячи їх доступними навіть для непідготовленого читача. Що таке «Великий інший» та objet petit a, як розуміти фразу Лакана «Жінки не існує» і чому «насправді помиляються ті, хто не дає себе обманути»? «Погляд навскіс» Славоя Жижека – це мов захопливий спуск на інтелектуальних американських гірках, кожна його сторінка полонить увагу лавиною ідей, проникливістю спостережень та оригінальністю тлумачень, переконливо доводячи, що занурення у філософію не обов’язково має бути нудним заняттям, а лаканівський психоаналіз – це не прісна кабінетна теорія, а прозірливе живе вчення, яке допомагає нам краще зрозуміти самих себе і світ інших людей навколо нас.

Comments

comments