Видавництво IST Publishing видасть дослідження одного із найвідоміших теоретиків мистецтва 20-го століття Гела Фостера «Повернення реального».

Дослідження Гела Фостера починається з розповіді про історичний авангард, а завершується оригінальним прочитанням сучасної ситуації — тим, що вона віщує для майбутніх практик мистецтва і теорії, культури і політики. Автор розглядає мистецькі практики з 1960 року і перевпорядковує стосунки між довоєнним і післявоєнним авангардом. Після моделей мистецтва-як-тексту в 1970-х і мистецтва-як-симулякру в 1980-х, Фостер припускає, що зараз ми є свідками повернення до реального — до мистецтва і теорії, які засновуються на матеріальності реальних тіл і соціальних місць.

Гел Фостер — відомий американський історик та критик мистецтва, викладач Принстонського університету, редактор журналу October, автор численних праць, серед яких «Дизайн та злочин» (та інші діатріби) (2002), «Художньо-архітектурний комплекс» (2011). Співавтор книги «Мистецтво з 1900 року. Модернізм, антимодернізм, постмодернізм» (2004).

Книжка вийде друком навесні 2018 року.

Comments

comments